Položky 0

Novinka u nás: Subwoofer 25cm GZIW 10XSPL

Mám rád a veľmi sa mi páči SPL séria od nemeckej značky Ground Zero. Za relatívne slušné peniaze ponúkajú Slušný výkon a samozrejme aj dizajn. Žltá mu pristane. Podľa mňa 40L bassreflex ozvučnica je ešte prijateľná do kufra a s kvalitným zosilňovačom určite poteší.

V ponuke máme už 30cm subwoofer v ozvučnici od Ground Zero Iridium SPL a podľa mňa v danej cene je super /199,-Eur akciová cena, 249,-Eur MOC/, ale niekedy je potreba 25-tky. Ground Zero ponúka v tejto sérií aj 25cm basový reproduktor. Výkon je 350W RMS/700W SPL, doporučený výkon zosilňovača 400-700W asi napovie viacej. Impedancia 2x2Ohmy je už taká klasika u GZ, XMAX 25mm, montážny otvor 230mm a montážna hĺbka 147mm. Doporučený objem bassreflex ozvučnici je 40l s 8cm nátrubkom a to bude pre nás naj verzia. Vzhľadom na pandémiu neočakávam ozvučnice zajtra , ale nič iné nám neostáva. MOC je stanovená na 159,-Eur

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu