Položky 0

NOVINKA U NAS VIBE POWERBOX65.4M-V7

Veľmi rád skúšam nové veci a tak, keď sa mi dostal tento krpec do rúk moc som si od toho nesľuboval. Hneď sme ho osadili do našej klaustroFóbie a výsledok nás potešil. Jedna vec je čo je napísané, druhá ako to hraje. Ono v cene 129eur sa nedali čakať zázraky, ale našiel si svoje miesto u nás vzhľadom na malé rozmery, nízku cenu a dobré parametre. Takže ho v našich montážach uvidíte častejšie. 4- kanálový mikro zosilňovač Vibe Powerbox 65, ľahké pripojenie aj pre OEM autorádia s konektorom ISO, trieda D, výkon RMS 4 x65W, výkon MAX 520W, frekvenčný rozsah 20 – 20000Hz, rozmery 37 x 187 x 82 mm, typ výhybky HP / full rozmedzie výhybky 80Hz – toto ma trošku hnevá, radšej by som bol HP od 50Hz, ale čo už…

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 12 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu