Položky 0
Novinka v ponuka VIBE POWERBOX400.1M-V7

Novinka v ponuka VIBE POWERBOX400.1M-V7

A ešte menší zosilňovač v našej ponuke. Malý monoblok s „veľkým“ výkonom. Výkon RMS 170W / 4Ohm, 250W / 2Ohm, 400W / 1Ohm, výkon MAX 800W je dostatočný pre štandartné subwoofre ktoré používame v našich montážach.  Zosilňovač ma samozrejme HI input a Auto remote. Jeho cena je v akcii 84,90eur. Zosilňovač môžete kúpiť u nás, alebo na našom eshope. Novinka v ponuka VIBE POWERBOX400.1M-V7

Odkazy : VIBE

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 10 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu