Položky 0
DLS MK 6.2 8836

NOVINKA V PONUKE: DLS MK 6.2

komponentné 16 cm reproduktory: výkon RMS / MAX: 60/80 W, citlivosť stredobasu: 89 dB / 1W / 1m, citlivosť výškových reproduktorov: 93 dB / 1W / 1m,frekvenčný rozsah: 55-25000 Hz, deliaca frekvencia: 5500 Hz – 12 dB / oktávu,montážna hĺbka stredobasu: 65 mm,montážny priemer stredobasu: 145 mm,materiál membrány stredobasu: lisovaná celulóza, 25 mm hodvábne výškové reproduktory, malé káblové výhybky pre extrémne ľahkú montáž s možnosťou nástavnia výškových reproduktorov vo 2 krokoch,priemer magnetu stredobasu: 90 mm, montážna hĺbka výškových reproduktorov: 20 mm, montážny priemer výškových reproduktorov: 46 mm, krycie mriežky sú súčasťou balenia

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

2 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu