Položky 0
DLS K4 1545

NOVINKA V PONUKE U NAS: REPRO DO BMW DLS K4

komponentné 10 cm reproduktory: výkon RMS / MAX: 50/80 W, citlivosť: 921dB / 1W / 1m, frekvenčný rozsah: 65 – 20.000 Hz, deliaca frekvencia: 6500 Hz – 6 dB / oktávu, montážna hĺbka stredobasu: 45 mm, montážny priemer stredobasu: 102 mm, materiál membrány stredobasu: lisovaná celulóza, 13 mm výškové reproduktory, montážna hĺbka výškových reproduktorov: 20 mm, montážny priemer výškových reproduktorov: 43 mm, káblové výhybky a krycie mriežky sú súčasťou balenia

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu