Položky 0
Sample Image

Nové zosilňovače do auta VPRO od SAL

Tomu zodpovedajúc sa vybavili vysokoprúdovými konektormi. Na farebnom, viacfunkčnom displeji umiestnenom v  strede možno sledovať aktuálnu hlasitosť, vnútornú teplotu elektroniky a napájacie napätie. Diaľkové káblové ovládanie regulujúce hlasitosť zabezpečí komfortné použitie. Okrem nízkoúrovňového vstupu majú aj vysokoúrovňový, ktoré umožní bezproblémové pripojenie k akémukoľvek autorádiu. Výhybky zosilňovačov sú regulovateľné, tak ich možno pripojiť i k hocijakému reproduktoru; či už sa jedná o basový alebo stredobasový, výškový, resp. širokopásmový reproduktor.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu