Položky 0

Popis

Leather Cleaner Strong je čistič kože na silne znečistené povrchy v interiéri automobilov, ktoré sú znečistené od tuku, oleja a podobne. Tento produkt nie je vhodný pre: Nubuk, Velúr alebo Semiš. Na takýto povrch odporúčame použiť Leather Cleaner.

Účinná čistiaca pena sa dodáva v praktickej fľaške s dávkovačom. Aplikované množstvo čistiacej peny je podstatne nižšie ako v prípade tekutých čistiacich prostriedkov. Čistiaca pena povrch príliš nezmáča a po zaschnutí nestvrdne.

Produkt sa používa v miestach silného znečistenia, kde už nestačí čistiaci účinok Leather Cleaner Medium. Produkt by sa mal nanášať priamo na oblasť, ktorá je silno znečistená. Aby ste zabránili tvorbe okrajov počas procesu čistenia, po odstránení škvŕn použite prípravok Leather Cleaner Medium. Po úplnom vyčistení a zaschnutí by mala byť koža ošetrená. Odporúčame použiť prípravky Leather Creme, prípadne Leather Ultima.

Vlastnosti:

  • biologicky odbúrateľný
  • šetrný k životnému prostrediu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Leather Cleaner Strong

Čistič kože na silne znečistené povrchy v interiéri automobilov, ktoré sú znečistené od tuku, oleja a podobne.

20.90

Kategórií: Značky: ,

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže