Položky 0

Popis

JBL STAGE 1 621 – Reproduktory série Stage1 prinášajú zážitok z koncertu JBL do vášho automobilu, nákladného auta alebo SUV a prekvapivo prijateľnú cenu. Ich polypropylénový basový reproduktor poskytuje silný výkon s vynikajúcim nízkym koncom a čistým stredným rozsahom. Basový reproduktor je spojený s kupolovým výškovým reproduktorom Mylar Balanced, ktorý napĺňa ich zvukový podpis ostrými špičkovými frekvenciami. Legendárny zvuk JBL za menej ako lístok na koncert.

Naše odporúčanie: Tieto reproduktory odporúčame bežnému používateľovi. Hrajú veľmi príjemne aj keď sú napojené len na rádio. Vždy odporúčame vytlmiť a odhlučniť aj dvere, čo ešte umocní pôžitok z hudby.

Tiež pozri : JBL STAGE 1601C

 

O JBL

JBL je americká spoločnosť, ktorá vyrába zvukové zariadenia vrátane reproduktorov a slúchadiel. V rámci spoločnosti existujú dve nezávislé divízie; JBL Consumer vyrába audio zariadenia pre domáci domáci trh, zatiaľ čo JBL Professional vyrába profesionálne vybavenie pre štúdio, inštalovaný zvuk, turné, prenosný zvuk (produkcia a DJ) a pre kiná. JBL je vo vlastníctve Harman International Industries, dcérskej spoločnosti juhokórejskej spoločnosti Samsung Electronics.
JBL založil James Bullough Lansing (1902 – 1949), ktorý bol americkým zvukovým inžinierom a dizajnérom reproduktorov, ktorý sa najviac zaslúžil o založenie dvoch zvukových spoločností, ktoré nesú jeho meno, Altec Lansing a JBL, ktoré boli prevzaté z jeho iniciálok.
JBL STAGE 1 621 – Reproduktory
Odkazy : JBL

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

JBL STAGE 1 621 – Reproduktory

Všeobecné špecifikácie

Power Handling 35 Wrms, 175 W peak
Nominálna impedancia 4 ohmy

Zvukové špecifikácie

Citlivosť (@ 2,83 V) 90 dB
Frekvenčná odozva 2xreproduktory 55 Hz - 20 kHz

Čo je v krabici?

2x Reproduktor
8x skrutky
8x rýchlostné klipy
2X logo JBL

59.90

Dostupné na objednávku

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže