Položky 0

Popis

Reproduktory Hertz CX 165

Koaxiálne 2 pásmové reproduktory Hertz Cento CX 165

majú nový 24mm kupolovitý výškový reproduktor s kalotou z materiálu Tetolon®, ktorý poskytuje viac hudobného a detailného zvuku, v porovnaní s tradičnými plastovými materiálmi. Šírenie zvuku bolo optimalizované na počúvanie aj mimo os pomocou otočnej konštrukcie výškového reproduktora. Kalota stredobasu SPP-M (Semi Pressed Paper-Mica) zaisťuje vynikajúce akustické vlastnosti.
Hlavné vlastnosti reproduktorov Hertz CX 165
Soft Tetolon® materiál 24 mm kaloty výškového reproduktora a 20 mm kmitacia cievka chladená ferrofluidom pre prirodzené vysoké frekvencie.
RHFC™ (Rotary High Frequency Contour) výškový reproduktor, ktorý je možný nakloniť a nasmerovať na poslucháča pre dokonalú frekvenčnú odozvu.
Geometria čelného panelu tweetera optimalizovaná pomocou simulácie FEM (Finite Element Modeling), ktorá poskytuje extrémne lineárnu frekvenčnú odozvu v inštaláciách mimo os.
25 mm cievka stredobasoveho reproduktora s hliníkovým prvkom.
165mm (6,5″) stredobas s membránou z pololisovaného papiera SPP-M (Semi-Pressed Paper-Mica) obohatený práškom Mica pre vynikajúcu rovnováhu medzi ľahkosťou a pevnosťou.
Feritový magnet s vysokou hustotou v kombinácii s nízkouhlíkovým polárnymi doskami pre zníženie skreslenia pri vysokých výkonoch.
Kompaktný a transparentný trojramenný kôš akusticky kombinovaný s gumovým krytom magnetu pre úplné tlmenie rušivých vibrácií.

Tiež pozri : Hertz ECX 165

Filozofia HERTZ

Hertz, jednotka frekvencie, počet cyklov za sekundu.

Od názvu značky až po vlastnosti produktu všetko v Hertz car audio odráža to, že sme spoločnosť zameraná na výkon a dizajn.

Nadšenie pre hudbu rezonuje v tíme Hertz a leží v centre všetkého, čo robíme. V priebehu rokov sme vybudovali vynikajúci tím talentovaných a zanietených inžinierov, ktorí sa zaviazali navrhovať produkty najvyššej úrovni.

Každý nový projekt vychádza z potrieb fanúšikov a nadšencov. Je vyvinutý tak, aby ich spojil so hudbou a jej emóciami.

Filozofia spoločnosti Hertz je jedinečnou kombináciou prvotriedneho zvuku, tradície, dômyselných inovácií a vysokej kvality, kombinovaných v kompletnej rade produktov pre maximálnu spokojnosť našich zákazníkov.

Odkazy : HERTZ

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Reproduktory Hertz CX 165

Typy reproduktorov Koaxiálne 2 pásmové
Výkon RMS 70 W
Max. (maximálny) výkon 210 W
Citlivosť (SPL 2,83V/1m) 93 dB
Impedancia 4 Ω
Frekvenčný rozsah 55 – 22 000 Hz
Priemer stredobasu alebo koaxiálneho reproduktora 165 mm
Montážna hĺbka stredobasu alebo koaxiálneho reproduktora 62,5 mm
Frekvenčná výhybka súčasťou Ano (kondenzátor)
Cena za Pár
Krycej mriežky súčasťou balenia Ne

99.90

Dostupné na objednávku

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže