Položky 0
STEG BZ40A
STEG BZ40A

Popis

2-pásmové špičkové komponentné reproduktory pre váš Mercedes, Made n Italy.
Čo sa týka audiosystémov, je to však ako v každom inom automobile. Nie je na neho príliš kladený dôraz. Ak nemáte vyložene S-Classe s príplatkovou audio výbavou Burmester 3D za vyše 6000€, zvuk si v Mercedese naplno neužijete. Majiteľom vozidiel tried C, E, S a GLC však prináša nádej na zlepšenie značka STEG. S komplexným programom upgradu je jediná na svete! Ako je zrejmé z filozofie značky STEG, všetky výrobky vychádzajú z niekoľkých rokov testovania a výberu tých najlepších materiálov. Nie inak tomu je aj u týchto reproduktorov pre vozidlá Mercedes, v ktorých sa celý tento mnohoročný vývoj zrkadlí. Nemusíte vo vozidle nič upravovať, rezať alebo inak prispôsobovať, nijako zložito napájať zosilňovače na originálny systém, alebo narušovať elektroniku. Celé sety reproduktorov sú presne prispôsobené výmene originálnych, a to systémom plug and play. Jednoduchšie to už byť nemôže! Reproduktory sú citlivejšie, majú vyšší výkon a vďaka kvalitným materiálom tiež úplne iný zvukový prejav. Preto je tu obrovský rozdiel už pri napojení na originálny systém. Zámerom talianskych vývojárov bolo priniesť Vám zážitok zo živého koncertu do Vášho vozidla, a to sa s týmito reproduktormi podarilo na 100%.

2-pásmový 10 cm komponentné reproduktory vhodné pre: Trieda C (W205), GLC (X253), E-trieda (W213), Trieda S (W222)

stredobasový reproduktor: hliníková membrána, liatinový hliníkový kôš,
výškový reproduktor: 25mm keramická kalotta výkon 50W RMS,
impedancia 4 ohmy,
85-22000 Hz
1 sada (2 x stredový repro + 2 x tweetery + výhybky v kábli Plug & Play)

Triedy C a Coupé Cabriolet nemajú žiadnu prípravu pre výškové reproduktory! Pre takmer všetky modely vozidiel nie je vzadu auta príprava pre výškový reproduktor !

Tiež pozrite: STEG BZ40C

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

STEG BZ40A

10 cm komponentné reproduktory vhodné pre Mercerdes Trieda C (W205), GLC (X253), E-trieda (W213), Trieda S (W222)

199.00

Dostupné na objednávku

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže