Položky 0
STEG BZ40C
STEG BZ40C

Popis

STEG BZ40C je centrálny reproduktor pre váš Mercedes! Čo sa týka audiosystémov, je to však ako v každom inom automobile. Nie je na neho príliš kladený dôraz. Ak nemáte vyložene S-Classe s príplatkovou audio výbavou Burmester 3D za vyše 6000€, zvuk si v Mercedese naplno neužijete. Majiteľom vozidiel tried C, E, S a GLC však prináša nádej na zlepšenie značka STEG. S komplexným programom upgradu je jediná na svete! Ako je zrejmé z filozofie značky STEG, všetky výrobky vychádzajú z niekoľkých rokov testovania a výberu tých najlepších materiálov. Nie inak tomu je aj u týchto reproduktorov pre vozidlá Mercedes, v ktorých sa celý tento mnohoročný vývoj zrkadlí.

Vo vozidle nemusíte nič upravovať, rezať alebo inak prispôsobovať, nijako zložito napájať zosilňovače na originálny systém, alebo narušovať elektroniku. Celé sety reproduktorov sú presne prispôsobené výmene originálnych, a to systémom plug and play. Jednoduchšie to už byť nemôže. Reproduktory sú citlivejšie, majú vyšší výkon a vďaka kvalitným materiálom tiež úplne iný zvukový prejav. Preto je tu obrovský rozdiel už pri napojení na originálny systém. Zámerom talianskych vývojárov bolo priniesť Vám zážitok zo živého koncertu do Vášho vozidla, a to sa s týmito reproduktormi podarilo na 100%. Sada reproduktorov obsahuje: 1 x 100 mm centrálny reproduktor Kompletné montážny materiál pre inštaláciu.

Špičková kvalita Made in Italy.,
10 cm stredový reproduktor vhodný pre: Trieda C (W205), GLC (X253), E-trieda (W213), Trieda S (W222)
Hliníková membrána s hliníkovým košom, výkon 50W RMS, impedancia 2×4 ohmov, 85-15000 Hz,
1 kus vrátane kábla Plug & Play, všetko sedí, netreba nič pájkovať, dokupovať, len sa vymení reproduktor

Tiež pozrite: STEG BZ40A

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

STEG BZ40C

10 cm stredový reproduktor vhodný pre Mercedes Trieda C (W205), GLC (X253), E-trieda (W213), Trieda S (W222). Ľahká výmena, je to plug and play systém.

89.00

Dostupné na objednávku

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže