Položky 0

Popis

JBL GX600C 2 pásmové komponentné reproduktory JBL zahrajú veľmi nahlas aj na autorádiu, pričom aj kvalita prenosu zvuku je veľmi dobrá.
Mäkké membrány výškových reproduktorov poskytujú hladkú vysokofrekvenčnú odozvu a zvýšené spracovanie výkonu pre výšky a stredy, čo zodpovedá reálnejšiemu zvuku a frekvenčný rozsah je až do 21 kHz.
Patentované Plus One polypropylénové membrány od Harman poskytujú viac celkovej plochy membrány ako membrány v tejto triede — výsledkom je vyššia citlivosť, zvýšený nízkofrekvenčný výstup a lepší hudobný charakter.

Typ: JBL GX600C 165mm komponentný systém reproduktorov
Špičkové spracovanie výkonu: 210 W
Spracovanie výkonu, nepretržitý priemer: 70 W
Frekvenčná odozva: 50 Hz – 21 kHz
Nominálna impedancia: 2.3 ohmu
Citlivosť (2.83 V/m): 92 dB

Tiež pozrite:
JBL Stage1 601C

JBL Stage1 621

O JBL

JBL je americká spoločnosť, ktorá vyrába zvukové zariadenia vrátane reproduktorov a slúchadiel. V rámci spoločnosti existujú dve nezávislé divízie; JBL Consumer vyrába audio zariadenia pre domáci domáci trh, zatiaľ čo JBL Professional vyrába profesionálne vybavenie pre štúdio, inštalovaný zvuk, turné, prenosný zvuk (produkcia a DJ) a pre kiná. JBL je vo vlastníctve Harman International Industries, dcérskej spoločnosti juhokórejskej spoločnosti Samsung Electronics.
JBL založil James Bullough Lansing (1902 – 1949), ktorý bol americkým zvukovým inžinierom a dizajnérom reproduktorov, ktorý sa najviac zaslúžil o založenie dvoch zvukových spoločností, ktoré nesú jeho meno, Altec Lansing a JBL, ktoré boli prevzaté z jeho iniciálok.
JBL STAGE 1 621 – Reproduktory
Odkazy : JBL

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

JBL GX600C

2 pásmové komponentné reproduktory JBL zahrajú veľmi nahlas aj na autorádiu, pričom aj kvalita prenosu zvuku je veľmi dobrá.

99.00

Dostupné na objednávku

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže