Položky 0
Komponentné 2 pásmové reproduktory Hertz CK 165
2021/02/Hertz_CK165L_system-100x100.jpg
Komponentné 2 pásmové reproduktory Hertz CK 165

Popis

Komponentné 2 pásmové reproduktory Hertz CK 165 L

Komponentné 2 pásmové reproduktory Hertz Cento CK 165 L disponujú podobnými meničmi ako set Hertz CK 165. Rozdiel je v použitej frekvenčnej vyhybke, kde u verzie CK 165 L je menšia a jednoduchšia frekvenčná výhybka na inštaláciu, vďaka ktorej docielite montáž za kratší čas. Je určená iba na výškový reproduktor, stredobas ide full range. Hertz CK 165 ponúka nový výškový reproduktor Hertz C 26 s 26 mm kalotou a 20 mm kmitacou cievkou pre detailnú a prirodzenú reprodukciu stredne vysokých frekvencií. Tím výskumu a vývoja dlho pracoval na optimalizácii charakteristík rozptylu výškového meniča C 26, aby maximalizoval výkon a prirodzené zafarbenie zvuku, ktoré podporuje frekvenčnú linearitu. Mnoho času bolo investovaných aj do výskumu dokonalého materiálu pre membránu stredobasu C 165 L – dlhým procesom bol vybraný SPP-M (Semi Pressed Paper-Mica), ktorý zachováva prirodzený zvuk pololisovaného papiera a prášok Mica zo sľudy zlepšuje tuhosť. Výsledkom je vynikajúca rovnováha medzi ľahkosťou a tlmením, ktorá je nevyhnutná pre výkonný a presný zvuk. Veľký feritový magnet poskytuje vynikajúcu kontrolu aj pri vysokých výkonoch. Stredobasy C 165 L sú uspôsobené pre pohon bez výhybky. Ultrakompaktné frekvenčné výhybky CCX 2T s možnosťou nastavenia výškového reproduktora (0, +3 dB) využívajú vybrané komponenty pre plný a pútavý zvuk. 

Hlavné vlastnosti výškových reproduktorov Hertz C 26

 • Mäkká kalota Tetolon® 26 mm a 20 mm kmitacia cievka pre prirodzenú a podrobnú reprodukciu hudby.
 • Neodymový magnet s magnetickým tokom s vysokou hustotou, optimalizovaný pre maximálnu reguláciu počas vysokoenergetických dynamických prechodov v strednom vysokofrekvenčnom rozsahu.
 • Geometria membrány je optimalizovaná metódou FEM (Finite Element Modeling) pre lineárnu frekvenčnú odozvu v inštaláciách mimo os alebo v zlom uhle vyžarovania zvuku.
 • Široká ponuka príslušenstva pre jednoduchú inštaláciu je súčasťou balenia.

Hlavné vlastnosti stredobasových reproduktorov Hertz C 165 L

 • 165mm (6,5″) pololisovaná papierová membrána SPP-M (Semi Pressed Paper-Mica), ktorá je obohatená práškom zo sľudy pre dosiahnutie vynikajúcej rovnováhy medzi ľahkosťou a pevnosťou.
 • Feritový magnet s vysokou hustotou v kombinácii s nízkouhlíkovými polárnymi doskami pre zníženie skreslenia pri vysokých výkonoch.
 • 25 mm kmitacia cievka s hliníkovým prvkom.
 • Kompaktný a transparentný, trojramenný kôš akusticky kombinovaný s gumovým krytom magnetu pre úplné tlmenie rušivých vibrácií.
 • Dodáva sa s elegantnou mriežkou z vysoko odolného plastu ABS.
 • Uspôsobené pre pohon bez výhybky, pre full range mód.

Hlavné vlastnosti výhybiek Hertz CCX 2T

 • Nastavenie úrovne výškového reproduktora pomocou dvojpolohového spínača (0, +3 dB).
 • Kondenzátory s nízkymi stratami a nízko odporovej cievky vyrobenej z čistej medi pre maximálnu priezračnosť zvuku a čisté vysoké frekvencie.
 • Kompaktný dizajn s kovovou povrchovou úpravou pre jednoduchú inštaláciu a s vetracími otvormi pre efektívny odvod tepla.

 

Tiež pozri : Hertz CK 165

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Komponentné 2 pásmové reproduktory Hertz CK 165 L

Komponentné 2pásmové reproduktory Hertz CK 165 L

Výkon RMS 100 W
Max. (maximálny) výkon 300 W
Citlivosť (SPL 2,83V/1m) 91 dB
Impedancia 4 Ω
Frekvenčný rozsah 50 – 22500 Hz

174.90

Dostupné na objednávku

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže