Položky 0

Popis

JBL Stage3 8627 – Vysoko výkonné viacprvkové reproduktory a komponentné systémy

  • Externá výhybka s 0/+2 dB ovládačom úrovne tweetera
  • Mäkké kopulovité tweetery
  • Výkon: 50/200 W
  • Impedancia: 3 Ohm
  • Citlivosť: 93 dB
  • Frekvenčný rozsah: 65 – 20 kHz

Obsah balenia
2 x Reproduktory JBL Stage3 8627

 

O spoločnosti JBL

Spoločnosť JBL nie je žiadnym nováčikom na trhu. Jej prvopočiatok sa datuje až do roku 1927, kedy vo veku 25 rokov James Bullough Lansing  založil firmu pod prvotným názvom Lansing Manufacturing Company. Táto spoločnosť vznikla v americkom Los Angeles, kde sa venovala výrobe 6 a 8 palcových reproduktorov pre rádiové konzoly a rádiá.
Sám J.B. Lansing bol síce vynikajúci konštruktér, ktorý úspešne prekonával všetky prekážky, ale bol zlým obchodníkom a podnikateľom. Práve kvôli tomu sa v roku 1949 ocitla spoločnosť JBL iba krôčik od totálneho krachu. Lansing ju nakoniec zachránil, aj keď dosť svojráznym, zato obdivuhodným spôsobom – samovraždou. Desať tisíc dolárov z jeho životnej poistky postavilo firmu opäť na nohy.

Jeho dedičstvo cítime dodnes, keď je značka JBL bez akejkoľvek skepsy využívaná v profesionálnych nahrávacích štúdiách, ozvučuje väčšinu kín v USA a hudobné sály po celej Európe. Ďalej sú to svetoznáme eventy, ako Super Bowl, Grammy alebo Tomorrowland, ktoré sú dnes ozvučené JBL technikou.

odkaz na výrobcu JBL

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

JBL Stage3 8627

65.90

Kategória: , Značka:

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže