Položky 0

Popis

Musway CSVT8 2C pre Volkswagen T5/T6

Reproduktoryé pre vozidlá volkswagen, ktoré sú na 100% presne pasujúce a dajú sa pripojiť pomocou plug & play, sú čoraz populárnejšie vďaka svojej jednoduchej inštalácii. Najdôležitejším kritériom nákupu tu však je, že systém musí znieť výrazne lepšie ako reproduktory inštalované vo výrobe. So systémom CSVT8.2C prichádza najnovší vývoj Musway, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre populárny Volkswagen Van T5 a T6.

Pôvodné reproduktory T5 / T6 vo dverách majú výšku iba 16,5 cm a ponúkajú malý lineárny zdvih. Prirodzene, tým sa dá generovať málo basov. Basové reproduktory CSVT8.2C s priemerom 20 cm majú na druhej strane takmer o 50 % väčšiu plochu membrány a cievky s dlhým dosahom, ktoré dokážu produkovať výrazne bohatšie basy. Basové reproduktory sú vybavené vysokokvalitnými membránami zo sklenených vlákien, aby sa zabezpečilo, že prehrávanie zostane čisté na najvyššej úrovni. ABS kôš je navrhnutý tak, aby sa gumové lieviky dostupné ako príslušenstvo dali perfektne uzamknúť. Výsledkom je, že zvuk vo dverách „neumiera“, ale vychádza priamo z prednej časti reproduktorov.

Výškové reproduktory s veľmi jemným rozlíšením 28 mm s hodvábnou kupolou dokážu vďaka svojej veľkosti hrať veľmi hlboko a dokonale ladiť s 8-palcovými reproduktormi vo dverách. Ale tiež poskytujú úžasnú linearitu a brilantnosť až do 20 000 Hz. Výškové reproduktory sa dajú z adaptérovej dosky odstrániť, a preto sú kompatibilné s dodávkou T5 a T6.

Musway CSVT8 2C pre Volkswagen T5/T6

Naše montáže s MUSWAY

odkaz na výrobcu : MUSWAY

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Musway CSVT8 2C pre Volkswagen T5/T6

20 CM (8”) 2-CESTNÝ KOMPONENTOVÝ SYSTÉM
PRE MODELY VOLKSWAGEN T5/T6
100 Watt/RMS, 200 Watt/MAX
Impedancia 4 Ohm
Frekvenčný rozsah 30 – 22000 Hz
20 cm stredobasový reproduktor, kužeľ zo sklenených vlákien
Magnet Y35 s 22 oz. (624 g)
28 mm Silk-Dome-Tweeter
Inštalačná hĺbka 34 mm
Montážny otvor 193 mm
Plug+Play konektory

K stiahnutiu: Owner manual

299.00

Kategória: , Značka:

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže