Položky 0

Popis

BMW SET S DSP PROCESOROM 3 – Pre uľahčenie rozhodovania som pripravil pre majiteľov BMW možnosti úpravy zvuku. Táto je tretia DSP úprava zvuku a obsahuje už DSP zosilňovač a zadné koaxiálne reproduktory.

Už keď sa má niečo robiť nech to stojí za tie peniaze. Takže vymenia sa predné repro 6ks. 4ks dvere, 2ks pod sedadlami prednými a do zadných dverí osadíme koaxiálne reproduktory. Do dverí ide komponentná 10cm sada Ground Zero s výkonom 50/100W RMS/MAX, citlivosť 87dB a frekvenčný rozsah 100-25000Hz. Pod sedadlá sa osadia do pôvodných boxov 20cm basové repro Ground Zero s výkonom 100/160W RMS/MAX, citlivosť 89dB a frekvenčný rozsah 35-250Hz. Do zadných 10cm koaxiálne reproduktory MB Quart QM 100X-BMW s výkonom 60/120W RMS/MAX. Samozrejme bez výkonu nieje sranda. Takže sa dopojí zosilňovač 6 kanálový s DSP zvukovým procesorom pre lepšie nastavenie a hlavne presnejšie nastavenie zvuku pre konkrétneho zákazníka/poslucháča. DSP zosilňovač značky ESX má výkon 6×80/125W RMS 4/2Ohmy pričom 4x výstup sa použije na reproduktory vo dverách a 2x na basové reproduktory pod sedadlami vodič + spolujazdec. Obsahuje káblové ovládanie a perfektne spolupracuje s OEM rádiom bez potreby ďalších periférií.

V cene je tlmenie Autofun o hrúbke 2mm /8ks/ a 3mm /5ks/. Odhlučnenie Evotec N6 /4ks/ na dvere a DrARTEX Lace 05 /6ks/ na tapacír. Taktiež 20mm napájací set, komplet kabeláž a všetko potrebné k montáži a práca 2 dni. Jedine čo nie je v cene sú lišty s otvorom na výškový reproduktor, ak auto nemá otvor dá sa to aj bez nich, ale je to krajšie do líšt s originál prípravou na výškový reproduktor.

V cene setu je :
Ground Zero GZCS 200BMW-SW  ⇒ reproduktory pod sedadlo
Ground Zero GZCS 100BMW ⇒ predné reproduktory
BMW KOAX MB QUART ⇒ zadné reproduktory
ESX QE 80.6DSP ⇒ DSP procesor

Tlmenie :
Autofun M2 ⇒ 8 kusov
Autofun M3 ⇒ 5 kusov
Evotec N. 6mm ⇒ 4 kusy
DrArtex Lace 05 ⇒ 6 kusov
Kabeláž potrebná k montáži

Naše kompletky pre BMW s DSP:
BMW SET S DSP PROCESOROM 1
BMW SET S DSP PROCESOROM 2

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

BMW SET S DSP PROCESOROM 3

Kompletný set ozvučenia a tlmenia pre BMW – v cene sú predné repro Ground Zero 6ks, 4ks dvere, 2ks pod sedadlami a 2x zadné reproduktory MB Quart + 6 kanálový DSP zosilňovač ESX + napájací set.

1859.00

Dostupné na objednávku

Kategórií: Značky: , ,

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže