Položky 0

Popis

Bassreflexová kompaktná ozvučnica QUANTUM ESX QXB10 s veľmi kompaktným dizajnom. S pripojovacou impedanciou 2+2 ohmy môže byť každý subwoofer prevádzkovaný aj v 4 ohmoch alebo dokonca v 1 ohme, aby ste zo zosilňovača dostali maximum. DOSTUPNÉ 2 KUSY

  • Rozmery: 50x34x33/25cm
  • Výkon RMS / MAX: 600/1200W
  • Impedancia: 2+2 Ohm
  • Veľkosť subwooferu: 250mm
  • Typ ozvučnice: Bassreflex

 

O spoločnosti ESX

ESX Car Audio Systems bola založená v polovici 90-tych rokov nadšenými veteránmi americkej auto audio scény. Ich poslanie bolo vytvárať len to „najlepšie z najlepších“. Okolo nového tisícročia prevzala celosvetové práva na značku nemecký distribútor Audio Design GmbH. Odvtedy slávne a rešpektované „nemecké cnosti“ dodatočne ovplyvnili vývoj produktov. Použitím najnovších technológií a sofistikovaných sériových funkcií v kombinácii s nadčasovým dizajnom a overenou kvalitou sa ESX stalo vážnym faktorom pre audiosystémy v Európe. ESX bol vždy známy prvotriednymi zosilňovačmi, ale v posledných rokoch si značka vydobyla vynikajúcu povesť aj vďaka špičkovým subwooferom a reproduktorom. 

odakaz na výrobcu ESX

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

QUANTUM ESX QXB10

269.00

Kategórií: Značka:

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže