Položky 0
STEG BZW80L/R
2019/12/steg-bzw80-l-r-200mm-subwoofer-pre-mercedes-01-100x100.jpg
STEG BZW80L/R

Popis

Subwoofery STEG BZW80L/R pre Mercedes

Mercedes je určite synonymom kvality a nemeckej precíznosti. Čo sa týka audiosystémov, je to však ako v každom inom automobile. Nie je na neho príliš kladený dôraz. Ak nemáte vyložene S-Classe s príplatkovou audio výbavou Burmester 3D za 169 tisíc korún, zvuk si v Mercedese naplno neužijete. Majiteľom vozidiel tried C, E, S a GLC však prináša nádej na zlepšenie značka STEG. S komplexným programom upgradu je jediná na svete! Ako je zrejmé z filozofie značky STEG, všetky výrobky vychádzajú z niekoľkých rokov testovania a výberu tých najlepších materiálov. Inak tomu nie je ani u týchto reproduktorov pre vozidlá Mercedes, v ktorých sa celý tento mnohoročný vývoj odzrkadľuje.

Nemusíte vo vozidle nič upravovať, rezať alebo inak prispôsobovať, nijako zložito napájať zosilňovače na originálny systém, alebo narušovať elektroniku. Celé sety reproduktorov sú presne prispôsobené výmene originálnych, a to systémom plug and play. Jednoduchšie to už byť nemôže. Reproduktory sú citlivejšie, majú vyšší výkon a vďaka kvalitným materiálom tiež úplne iný zvukový prejav. Preto je tu obrovský rozdiel už pri napojení na originálny systém. Zámerom talianskych vývojárov bolo priniesť Vám zážitok zo živého koncertu do Vášho vozidla, a to sa s týmito reproduktormi podarilo na 100%.

Sada reproduktorov obsahuje:

  •  2 x 200 mm presne tvarovaný subwoofer pod prístrojovú dosku
  • Kompletný montážny materiál pre inštaláciu

Tiež pozrite:
Ground Zero GZCS 200MBR-LHD
Ground Zero GZCS 200MBL-LHD

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

STEG BZW80L/R

2x 20 cm subwoofer pod nohy na priamu výmenu v Mercedes – trieda C (W205), GLC (X253), E-trieda (W213), trieda S (W222).

499.00

Dostupné na objednávku

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže