0

Set na tlmenie dverí

Tento produkt obsahuje 4 pláty DrArtex Iriduim, 2 pláty DrArtex Lite, 2 pláty Evotec neoprene 6mm + cenu inštalácie (práce).

170.00

Kategórie: Značky: ,

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Popis

Set na tlmenie dverí

Pripravili sme pre vás Set na tlmenie dverí. Vytlmenie a odlučnenie dvojo dverí vrátane roboty. Set obsahuje 4 pláty tlmenia DrArtex Medium, 2 pláty tlmenia DrArtex Lite, 2 pláty odhlučnenia Evotec 6mm + práca. V prípade potreby sa môže použiť aj viac materiálu nakoľko rozmery dverí sú rôzne. Pri práci môžte byť u nás a pozerať sa na našu prácu (pokiaľ sa rozhodnete zostať u nás radi vám ponúkneme výbornú kávičku) alebo môže ísť domov alebo do práce a neskôr si môže pozrieť fotky vašeho auta u nás na webe, nakoľko všetku našu prácu fotíme aby zákazník videl čo všetko sa tam urobilo.pokiaľ sa rozhodnete zostať u nás radi vám ponúkneme výbornú kávičku

Prečo tlmiť dvere?

Takto vytlmené dvere nie len, že zabraňujú prenikaniu hluku z okolia do auta cez dvere, ale majú aj výrazný pozitívny vplyv na zvuk reproduktorov. Preto odporúčame pri tlmení rovno aj vymeniť reproduktory. Pokiaľ sa niečo robí tak už poriadne.
Ak si trúfate môžte to skúsiť sami, my vám dodáme materiál a veľmi radi vám poradíme. Dokonca sme pre vás pripravili článok práve o tom ako tlmiť dvere, ktorý materiál kam použiť a ako postupovať. Správne tlmenie dverí.
A tu máte naše video, ako na to ktoré sme pripravili pre tých, ktorí si na to trúfajú aj samy.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Podobné produkty

Naše montáže