Položky 0

Popis

Pripravili sme pre vás Set na Tlmenie Podblatníkov. Vytlmenie podblatníkov zabranuje prenikaniu hluku od kolies do kabíny vozidla. Set obsahuje 2 pláty DrArtex Gold, 6 plátov DrArtex Baffle 05 + práca.

Prečo tlmiť podblatníky?

Hluk od kolies je vo väčšine áut veľký problém. Pri jazde kolesá vytvárajú hluk ktorý preniká do kabíny vodiča. Na obrázkoch vyššie môže vidieť ze medzi kolesom a kabínou vodiča je iba plech ktorý dobre prenáša hluk. Tento plech sa vytlmí a odhluční a tým sa zamedzí prenikaniu hluku do kabiny vodiča a vy si môžete vychutnať jazdu bez rušivých elementov. Preto sme pre vás pripravili Set na Tlmenie Podblatníkov.

Ak si trúfate môžte to skúsiť sami, my vám dodáme materiál a veľmi radi vám poradíme. Dokonca sme pre vás pripravili článok práve o tom ako tlmiť torpédo, ktorý materiál kam použiť a ako postupovať. Správne tlmenie podblatníkov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Tlmiaci set na tlmenie podblatníkov auta

Vytlmenie podblatníkov zabranuje prenikaniu hluku od kolies do kabíny vozidla. Set obsahuje 2 pláty DrArtex Gold, 6 plátov DrArtex Baffle 05 + prácu.

150.00

Dostupné na objednávku

Kategórií: Značka:

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže