Položky 0

Popis

Gladen RC 1200c1 G3 – 1 kanálový digitálny zosilňovač 1 x 650/1120 W RMS až 2/1 ohm triedy D

  • RMS výkon na 4/2/1 Ω: 400/650/1120W
  • Rozmery: 295x150x50mm
  • Energetická trieda zosilňovača D
  • Vstup Hi input
  • Funkcia Auto Sense
  • Dutinkové vstupné terminály
  • Vstup pre káblové diaľkové ovládanie

O spoločnosti Gladen

Každý reproduktor či zosilňovač GLADEN (taktiež aj Gladen RC 1200c1 G3) je tiež výsledkom jeho výskumu v oblasti leteckého inžinierstva, technologického nástroja ďaleko za hranicou elektroakustiky. V prvom rade séria Aerospace. Reproduktory, ktoré sú možné len vtedy, keď sa základy vývoja reproduktorov rozšíria o aerodynamiku, elastostatiku a víziu. Za prepracovanú, znášanlivú a dlhodobo stabilnú výrobu exkluzívnej série reproduktorov GLADEN sú zodpovední špecialisti a výrobcovia zo Švábskeho regiónu, dokonca aj ozvučnice a príslušenstvo pre subwoofer sú vyrobené v Nemecku. Na týchto základoch stojí GLADEN AUDIO ako globálne aktívna spoločnosť pevne ukotvená na automobilovej hi-fi a audio scéne.

Dnes je Henning Gladen vždy prítomný, keď Alexandra Gladen a jej silný tím pokračujú v jeho práci. To znamená oddaní jeho ideálom, pretože „Gladen“ je oveľa viac ako len značka na reproduktore. Henning Gladen – Z obchodného partnera sa stal skutočný priateľ. Jeho vízie formovali formovali toto odvetvie a vytvorili fantastický tím. V žraločej nádrži globálneho biznisu dosiahol svoje ciele úprimne, čestne a férovo. Nikto nebude môcť vyplniť medzeru, ktorú za sebou zanecháva. Ale jeho duch zostane so všetkými, ktorí mali to potešenie poznať ho.

 

odakaz na výrobcu GLADEN

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Gladen RC 1200c1 G3

259.00

Kategória: , Značka:

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže