Položky 0

Octavia I JBL+Harman/Kardon časť1

 subwoofer JBL GTO 1204Br. Pôvodné radio stálo za nič tak putovalo preč a bolo nahradene Kenwoodom KDC-W5141 s USB a podporou MP3, WMA. Priamo rádio ma zabudovaný HPF filter pre osekanie frekvencií ktoré putujú do reproduktorov a tak isto aj ovládanie subwoofra či už ide o hlasitosť subwoofra alebo LPF filter. Podla mňa ide o rádio ktoré väčšine zákaznikom v pohode stačí či už ide o funkcie,  možnosť pripojiť USB, MP3 player a hlavne regulovať priamo z rádia subwoofer a aj reprá. Po zapnutí HPF hrajú reprá to čo zvládaju a doladením LPF filtra na subwoofri tento potom zahra spodné frekvencie, ktoré sme orezali HPF filtrom. Tým pádom aj sériove reprá su odlahčene o frekvencie, ktoré v živote nemali hrať a sú výhradou len kvalitnejších a samozrejme aj drahších reproduktorov.  Samozrejmosťou na tomto aute sú aj autofólié, ktoré sme namontovali hneď po namontovaní hudby pre väčší konfort a ochranu pred nepovolanými zrakmi a UV žiareniu. V tomto aute sa bude ešte veľa toho meniť a o všetkom Vás budeme informovať.  Sample Image Sample Image Sample Image

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu