Položky 0

Odstránenie rezonancií MANN TGE.

MANN TGE TLMENIE ODHLUCNENIE REPRODUKTORY.

Zákazník k nám prišiel s požiadavkou pre odstránenie rezonancií interiéru, auto sa používa ako „bus“. Už keď sme mali auto rozobraté, rovno sme vymenili aj reproduktory za nové, kvalitné JBL.

Tlmenie a odhlučnenie zadná časť.

Na vytlmenie a odhlučnenie sme použili alubutyl EVOTEC 2, ktorý zabráni rezonanciám, stŕpaniu a prenosu/šíreniu frekvencií. Tento materiál sme použili na kovové a aj plastové diely auta. Na odhlučnenie kufra sme použili STP LAVA ktorá ma tiež dve vrstvy jednu na odhlučnenie a druhu zvukovú membránu, a na dekoračné diely sme použili STP N4. Keďže dnes auta moc vytlmenia nemajú, vždy pomôže vytlmenie a odhlučnenie komfortu počas jazdy.

Koľko trvá takáto montáž?

V tomto prípade sme riešili viacej vecí, ako je napríklad kúpa nových hliníkových líšt a ich „práškovanie“ do farby zvolenej zákazníkom, kúpa nových dlhších klipov potrebných na upevnenie novo očalúnených dielov.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu