Položky 0

Opel Combo EVOTEC STP tlmenie odhlucnenie

Opel Combo nieje vládna limuzína, ale jedná sa o auta s veľkou úžitkovou hodnotou. Každopádne slúži aj na vozenie a tak ho treba trošku zlepšiť. U nás sme sa vrhli na vytlmenie a odhlučnenie auta pre zlepšenie komfortu a zníženie hluku. Tlmili sme predné dvere 5vrstiev tlmenie EVOTEC 2,4 a 2,0 a odhlučnenie EVOTEC Wave 15 Linear  a STP Acoustic Feld. Predné podblatníky kombinácia EVOTEC 2,4 a EVOTEC N6, nič hrubšie tam nevošlo J Na podlahu a prednú kapotu sme použili len tlmenie EVOTEC 2,4 na podlahu pod nohami vodiča a spolujazdca a na kapotu EVOTEC 2,0. Montáž nám trvala 7hodin a zákazník je spokojný. V ďalšom kroku máme na pláne kufor a torpédo.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu