0

Ozvučenie a odhlučnenie Škoda Octavia 3 RS Canton

ŠKODA OCTAVIA 3 RS CANTON EVOTEC STP TLMENIE ODHLUCNENIE GROUND ZERO EXCUSRION. V tomto aute je od výroby prémiový audio systém CANTON, ktorý ostal nezmenený, auto sme vytlmili a odhlučnili a vemynili subwoofer.

Začali sme tlmenímodhlučnením dverí. Použili sme tlmenie EVOTEC 2,0, EVOTEC 2,4  a odhlučnenie Steg S7 a EVOTEC NEOPRENE N10. Tlmili sme predné aj zadné dvere, priestor pod nohami vodiča a spolujazdca, torpédo a kufor. Toto je naše najobľúbenejšie tlmenie a odhlučnenie dverí, použité sú veľmi kvalitné materiály a vzhľadom na možnosti priestorové aj dostatočne hrubé. Spolu 5 vrstiev na jedny dvere /3x tlmenie a 2x odhlučnenie/. Na priestor pod nohami a kufor kombinácia EVOTEC 2,4STP Black Ton. Na torpédo sme použili EVOTEC 2,4 a EVOTEC NEOPRENE N10.

Každý Prémiový audio systém vždy obsahuje viackanákový zosilňovač s DSP zvukovým procesorom. Tak to má aj Canton. Do toho sme zatiaľ nezasahovali, čas ukáže ako sa zákazník rozhodne. Každopádne každý kto počul Canton vie, že bass nepatrí medzi jeho silné stránky. Riešenie je monoblok eXcursion HXA1k doplnený samozrejme o káblové ovládanieOEM Box subwoofru.

Subwoofer sme osadili do OEM boxu. Použili sme 25cm basový reproduktor Ground Zero GZIW 250X s výkonom 250W RMS a impedanciou 4 Ohmy. Objem uzavretého boxu je 15l a my sme samozrejme ozvučnicu vytlmili pre dosiahnutie lepšieho basového podania. Dostatok výkonu zabezpečuje digitálny monoblok eXcursion HXA1k doplnený o káblové ovládanie, aby ste si vždy vedeli pridať, alebo ubrať.

 

Koľko trvá takáto montáž? Auto bolo u nás 2 dni.

Koľko takáto úprava stojí? V tomto prípade bola cena 1600eur.

Galéria

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 8 =

Z nášho blogu