Položky 0

Ozvučenie a tlmenie BMW 216.

BMW 216 EVOTEC STP TLMENIE ODHLUCNENIE OEM REPRO AUDISON. V tomto aute sme menili základný audio systém za OEM riešenie od Audison-u. Vďaka OEM riešeniam od iných výrobcov je možná výmena bez straty záruky.

Začali sme tlmenímodhlučnením dverí. Použili sme tlmenie EVOTEC 2,4, EVOTEC 2,0  a odhlučnenie OEM na tapacír a EVOTEC NEOPRENE N6 na vonkajší plech. Tlmili sme predné aj zadné dvere. Toto je naše najobľúbenejšie tlmenie a odhlučnenie dverí, použité sú veľmi kvalitné materiály a vzhľadom na možnosti priestorové aj dostatočne hrubé. Spolu 5 vrstiev na jedny dvere /3x tlmenie a 2x odhlučnenie/

Reproduktory  v aute pre dosiahnutie lepšieho zvukového zážitku sme použili komponentné do predných a koaxiálne do zadných dverí. Takže 4ks predné a 2ks zadné dvere a dva basové reproduktory pod sedadlami vodiča a spolujazdca sme nechali pôvodné /165mm/ zákazník bol s pokojný. Menili sme všetky reproduktory a použili sme sady Audison APBMW K4EAudison APBMW X4E. A ako je to s tym Plug&Play u Audison? Ja osobne mám veľmi rád Audison a Hertz, ale toto nebol úplny Plug&Play. V tomto vozidle bolo všetko v poriadku. Osadenie aj napojenie bolo v poriadku.

Prečo nie basové reproduktory? Zákazník nemal problém s rozpočtom, len sme chceli zistiť spolu, čo presne mu treba a čo je zbytočné. Momentálne musím povedať, že sa nám zvuk veľmi páči a úplne vyhovuje ako zákazníkovi tak aj nám. Ďalší upgrade samozrejme je možný aj dodatočne.

Koľko trvá takáto montáž? Odpoveď je závislá od typu auta, spôsobu tlmenia a odhlučnenia a samozrejme aj od počtu reproduktorov na výmenu. V tomto prípade jeden pracovný deň. Po rozohraní reproduktorov /cca mesiac/ príde zákazník ešte na doladenie.

Koľko takáto úprava stojí? Všetko záleží od typu a množstva tlmenia a odhlučnenia a počte reproduktorov. V tomto prípade si zákazník nakúpil všetko sám, každopádne obdobná sada by u nás bola na komplet cena cca 900eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 8 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu