Položky 0

Ozvučenie Musway Mercedes Benz GLC.

MERCEDES BENZ GLC MUSWAY REPRODUKTORY. Tento Mercedes k nám prišiel na kompletnú úpravu zvuku. Menili sme reproduktory vo dverách, basové pod nohami vodič + spolujazdec a výmene sa nevyhol ani center.

Predné komponentnéne reproduktory sú samozrejme Plug&Play, teda ich osadenie a aj napojenie je bez poškodenia / modifikácie tapacíru, alebo kabeláže. Je to veľmi vhodné pre zlepšenie zvuku v nových autách, alebo v autáchzáruke. Predsa len servis k tomu pristupuje inak ako keď je všetko inak ako bolo z výroby. Vždy napájame nové reproduktory s citom a s ohľadom na záruku vozidla. Reproduktory sme zvolili Musway CSM4.2c. Jedná sa o dvojpásmové reproduktory s výkonom 60/120W RMS/MAX a frekvenčným rozsahom 75-22.000Hz. Impedancia 4 Ohmy a cena 249eur. Keď som hľadal nejaké vhodné Plug&Play reproduktory do Mercedesu tak mi padli najviac tieto do očí, pre ich výkon a konštrukciu.

Zadné koaxiálne reproduktory sú tiež Plug&Play, teda ich osadenie a aj napojenie je bez poškodenia / modifikácie tapacíru, alebo kabeláže. Reproduktory sme zvolili Musway CSM42. Jedná sa o dvojpásmové koaxiálne reproduktory s výkonom 60/120W RMS/MAX a frekvenčným rozsahom 70-22.000Hz. Impedancia 4 Ohmy a cena 179eur.

Centrálny reproduktor. Center Musway CSM40F je samozrejme tiež Plug&Play, teda osadenie a aj napojenie je bez poškodenia. Výkon 60/120W RMS/Max, frekvenčný rozsah 75-18.000Hz a impedancia 4 Ohmy. Cena 99eur.

Koľko to trvá? V tomto prípade sa vieme zmestiť 4-6h.

Koľko to stojí? Cenovo sa hýbeme cca 1215eur s DPH.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

9 + 13 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu