Položky 0

Ozvučenie VW Golf 1 Cabrio.

VW GOLF 1 KABRIO KOMPLETNÉ OZVUČENIE. Tento Golf má robiť radosť a preto bolo potrebne zmeniť / vylepšiť aj audio. Výmena autorádia, reproduktorov a doplnenie subwoofra vyriešila problém a radosť z jazdy bude o to väčšia

Tlmenie a odhlučnenie dvere. Prvý krok je tlmenie, ktoré zabráni rezonanciám, stŕpaniu a prenosu/šíreniu frekvencií. Tlmili sme materiálom STP GOLD vonkajší a vnútorný plech dverí a na tapacír sme použili STP SILVER. Odhlučnenie slúži na zníženie hluku prenikajúceho do a z auta, takže menej hluku menej „kazí“ reprodukciu hudby. Na odhlučnenie sme použili STP Neoprene N6 na vonkajší plech.

Reproduktory. Do takto upravených dverí sme osadili reproduktory Hertz ESK 130 s výkonom 75/150W, citlivosťou 91dB a frekvenčným rozsahom 65-23.000Hz. Zadné reproduktory sme nemenili, vzhľadom na ich umiestenie to ani nemalo zmysel.

O basovú zložku sa stará 10“ subwoofer Hifonics, ktorý krásne dopĺňa predné dvojpásmo.  Konkrétne ide o Hifonics TS250R, ktorý je osadený 10“ basovým reproduktorom v bassreflex ozvučnici. Výkon 300/600W RMS/MAX bohate stačí. Zosilňovač na subwoofer  sme osadili  do prístrojovej dosky, kde pekne vošiel. Zosilňovač sme použili eXcursion HXA30.

Autorádio sme použili Pioneer MVH S420BT, lebo BT, BT audio, USB. AUX a možnosť nastavovať subwoofer priamo s rádia.

Koľko trvá takáto montáž? Odpoveď je závislá od typu auta, spôsobu tlmenia a odhlučnenia a samozrejme aj od reproduktorov. V tomto prípade dva dni.

Koľko takáto úprava stojí? Všetko záleží od typu a množstva tlmenia a odhlučnenia a samozrejme značky reproduktorov. Cenovo sa hýbeme cca 800-900eur.

Galéria

Použité produkty

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 14 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu