Položky 0

Ozvučená pracovňa

 O mohutnosť nižších frekvencií sa starajú dva basáky JBL P1022 napojených na zosilňovač JBL BPx 2200.1 s výkonom 2500W na 4 Ohmy /výkon je certifikovaný!!!/. Napájanie je stabilizované cez 50F Kapacítor od Dietz-u. Ako zdroj signálu sme použily Dvoj Din DVD od Kenwoodu, na ktorý je napojená parkovacia kamera a stropný LCD monitor 9″ od StueAlarm. Dosť teórie pozrite si foto, ako to celé dopadlo.

 

   

 

 

 

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

Sample Image Sample Image Sample Image

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu