Položky 0

Parkovacia kamera 7″ LCD Peugeot Boxer.

Peugeot Boxer parkovacia kamera 7“ LCD..

S veľkou dodávkou je ťažšie parkovať a aj skúsením vodičom sa zíde pomoc. V tomto prípade sme namontovali parkovaciu kameru integrovanú v treťom brzdovom svetle a 7“ lcd.

LCD na zobrazenie kamery.

Vám poskytne lepší pohľad na priestor za vozidlom. Nakoľko pri skriňovej dodávke je problém vidieť kam cúvate. Parkovacia kamera sa zobrazuje na do-montovanom 7“ LCD displeji, ktorý montujeme namiesto stredového spätného zrkadla, nakoľko sme zvyknutý pri parkovaní kontrolovať aj toto zrkadlo v osobných autách. Po zaradení spiatočky sa automaticky zapne LCD aj parkovacia kamera. Na LCD je možné dopojiť ešte jedno video zariadenie ako kameru, DVBT tuner, DVD mechaniku …..

Parkovacia kamera.

Je osadená v brzdovom svetle a tak nie je potreba vŕtať, alebo rezať do karosérie vozidla. Je viacej možností parkovacích kamier na konkrétne auta a keď nie je OEM kamera máme v ponuke aj UNI kamery. Kamery majú samozrejme ochranu proti poveternostným vplyvom IP67 a snímací senzor HD SONY CCD 1/3“.

Koľko to trvá?

Daná montáž trvala 5 hodín. Už máme svoje postupy a vieme čo, kde a ako.

Koľko to stojí?

Daná montáž stála 390eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 12 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu