Položky 0

Parkovacia kamera a výhrev Citroen Jumpy.

CITROEN JUMPY PARKOVACIA KAMERA VYHRIEVANIE SEDADIEL.

S väčším autom  je ťažšie parkovať a aj skúsením vodičom sa zíde pomoc. V tomto prípade sme namontovali parkovaciu kameru so zobrazením na OEM rádio. A pre väčší komfort v zimnom období sme osadili karbónový výhrev sedadiel.

Parkovacia kamera.

Vám poskytne lepší pohľad na priestor za vozidlom. Zobrazenie je vďaka interface možné aj na LCD originálneho autorádia. Po zaradení spiatočky sa automaticky prepne obraz do parkovacieho režimu a zobrazí sa obraz z parkovacej kamery. Osadená je v treťom brzdovom svetle a tak nie je potreba vŕtať, alebo rezať do karosérie vozidla. Je viacej možností parkovacích kamier na konkrétne auta a keď nie je OEM kamera máme v ponuke aj UNI kamery. Kamery majú samozrejme ochranu proti poveternostným vplyvom IP67 a snímací senzor HD SONY CCD 1/3“.

Karbónové vyhrievanie sedadiel.

V tomto prípade sme do sedadla vodiča a spolujazdca osadili karbónové vyhrievanie. Sedadlá musia ísť samozrejme von z auta a treba ich odčalúniť, aby bolo možné osadiť vyhrievacie teleso na sedaciu aj na chrbtovú časť. Výhrev má svoj termostat a my si vždy spravíme vlastnú elektro inštaláciu s dostatočne hrubými káblami a samozrejme istenú poistkami. Dopojenie na poistkovú skrinku samozrejme bez poškodenia.

Ako to funguje?

Karbónový výhrev ma dve alebo tri polohy teploty, vždy radíme v zime pustiť na silnejší stupeň a pri pocite tepla, prepnúť na prvý /najnižší/ stupeň. Prvý stupeň zaručí príjemné teplo.

Koľko trvá takáto montáž?

Odpoveď je závislá od typu auta, typu sedadiel a čalúnenia. V tomto prípade 8 hodín aj s parkovacou kamerou teda jeden pracovný deň.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 14 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu