Položky 0

PARKOVACIA KAMERA MULTIMEDIA RADIO FIA DUCATO PIONEER

Zlepšenie a uľahčenie života vodiča dodávky. V tomto prípade sa o to postará parkovacia kamera osadená v treťom brzdovom svetle sa postará a bezpečné parkovanie a manévrovanie aj s otvorenými dverami pri nákladke alebo výkladke. Multimédia Pioneer sa postará o zobrazenie obrazu a samozrejme vďaka Bluetooth aj bezpečné telefonovanie počas jazdy. Ďalšou výhodou je konektivita USB/AUX/BT audio. Montáž nám trvala cca 6h a cena práca materiál 490eur.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 6 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu