Položky 0

SUZUKI SX4 parkovacia kamera a 2DIN Pioneer autorádio

Pre ľahšie parkovanie sme v tomto SUZUKI osadili parkovaciu kameru so zobrazením na multimédií Pioneer. Kamera sme osadili od „madla“ piatych dverí. Namiesto originálneho rádia sme osadili multimédiu Pioneer s lepšou konektivitou a samozrejme BT a BT audio. Po zaradený spiatočky sa na multimédii zobrazí obraz z kamery a po vyradení sa zobrazí pôvodný obraz.

Montáž nám trvala 4h.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 14 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu