Položky 0
PARKOVACIA KAMERA MB GL 3283

PARKOVACIA KAMERA OEM LCD MERCEDES BENZ GL

 Vzhľadom na potrebu bezpečnejšieho parkovania sme do tohoto Mercedesu dopojili parkovaciu kameru na OEM LCD. Zákazník si priniesol LCD, ktorý nahradil menší OEM LCD a vďaka jemu nebol problém dopojiť neoriginálnu parkovaciu kameru. Parkovacia kamera nieje síce originál Mercedes-Benz, ale za 75eur sa jedná o kvalitnú kameru u nás montovanu už veľa rokov a jej dizajn je prisposobený danému vozidlu. kamera pôsobi ako keby tam bola od výroby, všetko je v aute poschovávané, nič nenarúša krásu interiéru vozidla. Montáž nám trvala 8 hodín.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 5 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu