Položky 0
PARKOVACIA KAMERA MERCEDES BENZ GL 1586

PARKOVACIA KAMERA OEM MERCEDES BENZ GL VIDEO

Vzhľadom na potrebu bezpečnejšieho parkovania sme do tohoto Mercedesu dopojili parkovaciu kameru na OEM LCD. Prepojenie neoriginálnej kamery pomocou prevodniká, s ktorým sme sa dopojili na OEM LCD, nebol problém. Parkovacia kamera nieje síce originál Mercedes-Benz, ale za 75eur sa jedná o kvalitnú kameru u nás montovanu už veľa rokov a jej dizajn je prisposobený danému vozidlu. kamera na vonk pôsobi ako keby tam bola od výroby, všetko je v aute poschovávané, nič nenarúša krásu interiéru vozidla. Montáž nám trvala 6 hodín a cena závisí od prevodníku cca 470-570eur

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 5 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu