Položky 0

Parkovacia kamera Škoda Octavia 3.

Parkovacia kamera Škoda Octavia 3.

Pre potrebu bezpečného parkovania sme do tejto Octavii osadili parkovaciu kameru a prevodník, ktorý umožňuje zobrazenie na OEM rádiu.

Parkovacia kamera.

Parkovacia kamera je osadená v osvetlení ŠPZ, takže nie je potreba vŕtania alebo rezania. Kamera ma pozorovací uhol 170 stupňov a pracovnú teplotu -30 až 70 stupňov.

Adaptér pre pripojenie kamery k OEM rádiu.

Vďaka adaptéru nie je problém dopojiť parkovaciu kameru k originálnemu autorádiu. Adaptér umožňuje pripojenie dodatočne inštalovanej zadnej parkovacej kamery s kompozitným video výstupom (CINCH konektor), podporuje kamery s formátom NTSC a aktivácia zobrazenie po zaradení spiatočky. Súčasťou káblového zväzku je CAN-Bus modul poskytujúce informácie pre pripojenie kamery + 12V pre napájanie kamery, kostra a zaradení spiatočky.

Koľko trvá takáto montáž?

Odpoveď je závislá od typu auta, typu sedadiel a čalúnenia   V tomto prípade 8 hodín.

Koľko takáto úprava stojí?

V závislosti od typu auta a kamery. V tomto prípade 480eur.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 2 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu