Položky 0

Parkovacia OEM kamera Dodge Charger.

DODGE CHARGER PARKOVACIA KAMERA .  S väčším autom  je ťažšie parkovať a aj skúsením vodičom sa zíde pomoc. V tomto prípade sme namontovali parkovaciu kameru so zobrazením na OEM rádio.

Parkovacia kamera Vám poskytne lepší pohľad na priestor za vozidlom. Zobrazenie je vďaka interface možné aj na LCD originálneho autorádia. Po zaradení spiatočky sa automaticky prepne obraz do parkovacieho režimu a zobrazí sa obraz z parkovacej kamery.  Samozrejme bolo potrebne nakódovať parkovaciu kameru.

Parkovacia kamera je osadená nad ŠPZ v otvore po pôvodnej / nefunkčnej kamere. Kamery majú samozrejme ochranu proti poveternostným vplyvom IP66 a snímací senzor PC1030 1/4“.  Dopojenie na OEM rádio pomocou video adaptéra nie je problém ani na staršie ani na novšie auta.

Koľko to trvá? Daná montáž trvala 5 hodín. Už máme svoje postupy a vieme čo, kde a ako.

Koľko to stojí? Všetko záleží od typu auta a použitého prevodníka a kamery. V tomto prípade 570eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 5 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu