Položky 0
PARKOVACIE SENZORY KAMERA MULTIMEDIA NISSAN XTRAIL KENWOOD 1301

PARKOVACIE SENZORY KAMERA NISSAN XTRAIL

Pre uľahčenie parkovania sme osadili zadné akustické parkovacie senzory a parkovaciu kameru. Pôvodné autorádiu už neplnilo požiadavky majiteľa a bola potrebná jeho výmena. Kenwood Multimédia je výborná voľba aj pre konektivitu aj pre kvalitu. Osadenie nebol problém a ani o funkciu ovládania na volante zákazník neprišiel vďaka prevodníku. Zvuk je vďaka Kenwoodu samozrejme lepší, ale aj tak sa bude v upgrade pomaly pokračovať. Montáž nám trvala 1 pracovný deň.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 2 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu