Položky 0

Montáž parkovacích senzorov do Mercedes-Benz B

Aj keď viete cúvať, občas sa “pomoc” zíde a vďaka parkovacím senzorom sa dá zaparkovať tesnejšie bez poškodenia vozidla. Samozrejme treba im vedieť “naslúchať”. Parkovacie senzory spoľahlivo upozornia na prekážku za vozidlom. Akustický signál Vás upozorní na prekážku za vozidlom a ukazovateľ Vám ukáže či je na pravej, alebo ľavej strane a ako blízko je za vozidlom. Montáž nám trvala 3 hodiny. Záruka na prácu/materiál je 2 roky, cena práca + materiál 140eur + 24eur lakovanie podľa kódu farby vozidla.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu