Položky 0
Active Image

Peugeot 206

 Boli použite CS2165c /predné 165mm komponenty/ CS1204B /uzavretý box, 30cm, 250/1000W/ CS60,4 /4 kanál 4x60W RMS/ DI23088 /Napájací set 10mm2/ radio Kenwood KDC4034 a ako vytlmenie NoiseKiller Spray, ANS pena, Dynaxorb a asfaltové pláty s hliníkovou fóliou. Nakoľko sa prevážali v tomto aute aj objemnejšie veci /aj keď na to tento krpec nevyzerá/ bol osadený kábel do subwoofru banánikmi pre ľahšie odájanie a následné zapájanie subwoofru. Vytlmene boli tiež kufor, všetky dvere a samozrejme aj boky auta, aj keď išlo o najlacnejšie komponenty JBL bol kladený dôraz dostať z toho čo najlepší zvuk aky sa dá.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 4 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu