Položky 0

PEUGEOT 5008 montáž reproduktorov a tlmenia

Peugeot 5008 k nám prišiel na výmenu reproduktorov a vytlmenie a odhlučnenie dverí, pre odstránenie rezonancie dverí a zlepšenie komfortu. Vonkajší a vnútorný plech sme vytlmili tlmiacim materiálom EVOTEC 2,0 a na tapacír sme aplikovali EVOTEC 2.0. Tým pádom máme vyriešené rezonovanie/stŕpanie dverí. Na zlepšenie komfortu počas jazdy sme dvere odhlučnili. Na vonkajší plech sme nalepili EVOTEC Neoprene N6 a na tapacír sme STEG S7. Do takto upravených dverí sme osadili komponetné reproduktory HERTZ CK165. Rozdiel je v komforte a samozrejme aj zvuk. Reproduktory HERTZ patria medzi to lepšie čo na trhu máme a tak potešia každého. Používame ich na multi žáner. Vzhľadom na ich vysokú citlivosť je možne napojenie aj na sériové rádio.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 12 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu