Položky 0

Peugeot Partner Teepee tlmenie a komplet hudba

Zákazník vymenil pracovnú dodávku za novú a tak sme so starej všetko demontovali a osadili do novej. Samozrejme dvere sme vytlmili STP Gold dvere, STP Silver tapacíre a odhlučnili EVOTEC N6 a na tapacír STEG S7. Do takto upravených dverí sme osadili kompá od Ground Zero GZRC 165 AL-IV, ktoré vzhľadom na rozdelenú výhybku výškový vs stredobasový reproduktor nebol problém osadiť výškový reproduktor do A stlpika a stredobass do dverí. V aute je subwoofer uzavretej konštrukcie pod sedadlom spolujazdca osadený 25cm basákom Ground Zero GZTW 25T. Reproduktory aj subwoofer sú napájané 4 kanálovým zosilňovačom.
Montáž nám trvala 1 pracovný deň.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu