Položky 0

Odhlučnenie podblatnikov na BMW X1

Hluk od kolies? My máme riešenie. Jedným je tlmenie podblatníkov ktoré odporúčame kombinovať s tlemín priestoru pod nohami a poprípade s tlmením dverí. V tomto prípade som tlmili dvere a priestor pod nohami ale zákazník ešte stále niečo počul. Tak sme pristúpili k tlmeniu podblatníkov. Pokiaľ máte záujem tu si môžte pozrieť ako na to. Správe tlmenie podblatníkov. V tomto aute sme použili nasledujúce materiály. Tlmenie Evotec 2.4 a odhlučnenie Evotec neoprene 6mm.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu