Položky 0
2010/06/andrejove_montaze_polorenault__MG_8357.jpg

Polo + Renault

V Polu su použite repra JBL GTO-6508C v dverach a GTO 928  v zadnom pláte. O basy sa stará bassový set GTO 1204br+GTO3501. Kablový set DI 23089 je dostatočný. Rádio je Kenwood KDC-4047 USB. V Renaulte Megane sú reprá GT-500c v predných dverách a GT5-502 v zadných. Rádio Kenwood BT-40 ktoré má USB aj BT. V obidvoch autách sú reprá v pôvodných otvoroch a tým pádom nieje nič vidiet. Rozdiel je hlavne počuť.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 2 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu