Položky 0

Predné parkovacie senzory ŠKODA OCTAVIA 3

Predné parkovacie senzory ŠKODA OCTAVIA 3. Na uľahčenie parkovania sme do predného nárazníka osadili zapustené parkovacie senzory. Nakoľko sú v čiernej matnej farbe, nebolo ich treba lakovať, keďže auto je čiernej farby. Senzory sú akustické, reproduktor je osadený v prístrojovej doske a je ľahko nastaviteľný. Aktivácia senzorov je po stlačení brzdového pedálu. Tón sa mení vzhľadom na približovanie k prekážke od prerušovaného až po plný tón, keď je vzdialenosť od prekážky 30-40cm.

Koľko trvá takáto montáž? V záležitosti od značky auta a zložitosti demontáže a montáže nárazníka 4-8 hodín.

Koľko to stojí? V tomto prípade 189 eur v cene je samozrejme práca a potrebný materiál.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 14 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu