Položky 0
2011/01/audiotuning.jpg

Predpríprava na všetko…

A nakoľko sme natiahli do zadu tri RCA káble, tak je predpríprava na autorádio s troma RCA výstupmi do budúcna. Predné dvere sme vytlmili pomocou STP Silver. Auto sme vzhľadom na jeho vek a vlhkú podlahu nechali cez noc rozobraté, aby sa plsť pod kobercom poriadne preschla. Niekedy je lepšie, keď sa auto už rozoberá pre montáž hudby, spojí montáž hudby s tepovaním auta. Pri rozobratom interiéry sa dá auto precíznejšie vytepovať vyčistiť časovo je to do dvoch dní aj s montážou.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu