Položky 0

RENAULT LAGUNA ZOSILŇOVAČ EXCURSION HXA45

RENAULT LAGUNA ZOSILŇOVAČ EXCURSION HXA45 – V tomto Renalte sme už menili reproduktory a dvere sme vytlmili a odhlučnili. No ale zákazníkovi sa nepozdávalo vybudenie nových reproduktorov originálnym rádiom. Riešenie je dopojenie zosilňovača,. Zákazník si z našej ponuky štvor kanálových zosilňovačov vybral EXCURSION HXA45, ktorý je v akcií za 119eur. Vzhľadom na plný kufor, odkladacie priestory takže zosilňovač sme osadili pod sedadlo spolujazdca. Po doskladaní a vyskúšaní sme spokojný so zvukom.

Montáž nám trvala 7hodín a cena práca + materiál 350eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 1 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu