Položky 0

Reproduktory Audison pre BMW X6

BMW X6 OEM REPRODUKTORY AUDISON. V tomto aute sme menili základný audio systém za OEM riešenie od Audison-u. Vďaka OEM riešeniam od iných výrobcov je možná výmena bez straty záruky.

Reproduktory.  V aute pre dosiahnutie lepšieho zvukového zážitku sme použili komponentné reproduktory do predných dverí. Takže 4ks predné. Menili sme všetky reproduktory a použili sme sady Audison APBMW K4E. A ako je to s tym Plug&Play u Audison? Ja osobne mám veľmi rád Audison a Hertz, a toto bol úplny Plug&Play. V tomto vozidle bolo všetko v poriadku. Osadenie aj napojenie bolo v poriadku. Výkon reproduktory 50/100W RMS/MAX, citlivosť 89dB, frekvenčný rozsah 60-23.000Hz a impedancia 4 ohmy.

Prečo nie basové reproduktory? Zákazník nemal problém s rozpočtom, len sme chceli zistiť spolu, čo presne mu treba a čo je zbytočné. Ďalší upgrade samozrejme je možný aj dodatočne.

Koľko trvá takáto montáž? Odpoveď je závislá od typu auta, spôsobu tlmenia a odhlučnenia a samozrejme aj od počtu reproduktorov na výmenu. V tomto prípade 2h.

Koľko takáto úprava stojí? Všetko záleží od typu a množstva tlmenia a odhlučnenia a počte reproduktorov. V tomto prípade je cena 430eur. / v cene sú zahrnuté aj BMW plasty na osadenie výškových reproduktorov/.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 4 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu