Položky 0
REPRODUKTORY DLS RZ 6.2 1970

REPRODUKTORY DLS RZ 6.2

Určite sa nájde pár majiteĺov áut čo ocenia túto „ozrutu“ na prístrojovej doske. Deliaca frekvencia výhybky je udávana 1500Hz  čo určite poteší. Aj keď výškač zvláda od 500Hz. Pár parametrov výkon 100/150W RMS/MAX, frekvenčný rozsah 50-22.000Hz, citlivisť 85dB a impedancia 4Ohmy. Ich cena je podľa mňa výborných 334eur. Už sme samozrejme aj osadili tieto reproduktory do zostavy na Audison zosilňovač do aktívu na DSP Audison BitOne. Zvuk samozrejme potešil, ale múdrejší budeme po doladení v januári a hlavne rozohraní.

Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 9 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu