Položky 0

REPRODUKTORY OEM BMW X1 AUDISON

BMW X1 OEM REPRODUKTORY AUDISON. V tomto aute sme menili základný audio systém za OEM riešenie od Audison-u. Vďaka OEM riešeniam od iných výrobcov je možná výmena bez straty záruky.

Reproduktory  v aute pre dosiahnutie lepšieho zvukového zážitku sme použili aj do predných aj do zadných dverí komponentné. Takže po 4ks predneé a zadné dvere a samozrejme dva basové reproduktory pod sedadlami vodiča a spolujazdca. Menili sme všetky reproduktory a použili sme sady Audison APBMW K4E a basová reproduktory Audison APBMW S8-4. A ako je to s tym Plug&Play u Audison? Ja osobne mám veľmi rád Audison a Hertz, ale toto nebol úplny Plug&Play. To že pri basákoch bolo treba jemne upraviť OEM box mi nevadí /predsa len sa jedná len o kus plastu/, ale že predne reproduktory nám nepasovali do otvoru /vyriešene vďaka redukčnej podložky/ a vďaka konektorom zo spodu reproduktoru, bolo treba pôvodné káble predlžovať už nie je v poriadku. V tomto to má Ground Zero lepšie vyriešené.  Všetko je na pôvodnom mieste, akurát pri niektorých BMW treba pri základnom audiu zakúpiť v BMW kryt s otvorom na výškový reproduktor.

Koľko trvá takáto montáž? Odpoveď je závislá od typu auta, spôsobu tlmenia a odhlučnenia a samozrejme aj od počtu reproduktorov na výmenu. V tomto prípade cca 4h.

Koľko takáto úprava stojí? Všetko záleží od typu a množstva tlmenia a odhlučnenia a počte reproduktorov. V tomto prípade komplet cena cca 688eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 4 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu